EKSAN EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

EKSAN EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Geniş renk yelpazesi olan epoksi, antibakteriyel estetik görünümü ile kimyasal mekanik mukavemeti olumlu sonuçlar veren, kaymazlık ve geçirimsizlik ideal bir çözüm olan; polyepoksit bir sertleştirici ile kimyasal reaksiyona girdiğinde serleşen ve kürünü alan sentetik bir reçinedir.

İlaç fabrikaları, Hastaneler, Ameliyathaneler, Gıda sanayi tesisleri, Ağır sanayi yapıları, Spor alanları, Oteller, Soğuk hava depoları, İçme suyu ve atık su depoları, Mağaza ve ofisler , otoparklar , mutfaklar ve yemekhanelerde , fitness salonlarında ve benzer alanlarda kullanılabilir.

Epoksi, termostler  grubundan yapıştırıcı bir kimyasal reçinedir. Suya, aside ve alkaliye  direnci çok iyidir, zamanla direnç özelliğini yitirmez. Çatlağa doldurulmuş epoksi yapıştırıcısı, çatlağın yarattığı süreksizlik ortamını sürekli duruma dönüştürür, çatlağın her iki yüzünü çatlak boyunca sürekli olarak birbirine bağlar ve gerilme birikimlerini önler.

Genellikle iki bileşenli olan epoksiler, diğer termoset plastikler gibi belli süre sonra sıvı halden katı hale geçer ve takibeden bir iki hafta içinde olgunlaşarak nihai sertliğe ulaşır. cam veya karbon elyafı ile epoksi kombinasyonu mükemmel mekanik dayanıklılığa sahiptir. Bu yüzden uçak teknolojilerinde ve gemi alanında çok kullanılır. Epoksi, inşaat alanında da yaygın kullanılan bir malzemedir. Onarım sırasına uygun çatlakların doldurulmasında, sonradan betonun içine eklenecek çelik donatıların yerleştirilmesinde kullanılır. Betonarme içine saplanan donatılar için çekme mukavemetleri oldukça yüksektir. Epoksi, aynı zamanda bir yüzey kaplama ürünüdür. Ayrıca, boya veya astar olarak da kullanılır.

 EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

EPOKSİ kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. EPOKSİ  kaplama fiyatı almak için  0216 487 0910  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir.