EKSAN JİMLASTİK ZEMİN UYGULAMALARI

EKSAN JİMLASTİK ZEMİN UYGULAMALARI

Jimlastik yer zemini EKSAN ZEMİN salonlarının zemin uygulamaları yapılırken alanların uzun kullanımına ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir.

Çok kullanılan alanlar olduğu için hijyenik olarakda değerlendirilmelidir.

EKSAN ZEMİN olarak jimnastik salonu  zeminleri üzerinde yapılacak faliyetlere uygun şekilde göze hoş gelen  ve uzun ömürlü bir şekilde işçilik sunarız .

Pvc spor zemin kaplama EKSAN ZEMİN  malzemeleri,  Jimnastik salonları zemini EKAN ZEMİN  , Kapalı spor salonları zemini EKSAN ZEMİN ,  fitness salonları zemini EKSAN ZEMİN  , basketbol, voleybol, hentbol gibi alanlarda  en çok tercih edilen malzemelerdir. 2mm, 3mm, 4mm, 6mm , 8mm ve 10mm  kalınlığında çok amaçlı kullanım avantajları mevcuttur.

Jimnastik salonu zemin fiyatı

Jimnastik salonu  zemin kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir . jimnastik salonu zemini  kaplama fiyatı almak için  0216 487 0910  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir.