EKSAN OFİS ZEMİN KAPLAMALARI KARO HALI - PVC

EKSAN OFİS ZEMİN KAPLAMALARI KARO HALI - PVC

Ofislerde alan ve duruma göre pvc yer kaplaması yada halı kaplaması olarak tercih yapabilirsiniz. Her iki yöntemde de dayanım yüksektir. Trafiğin yoğun olduğu alanlarda pvc zeminler kullanılırken, kişi sayısının az olduğu alanlarda halı kullanılabilir. Karo halılarla faklı görsel alanlar oluşturulabilir.

Ofis yer döşemeleri malzemesi olarak şüphesiz en iyi ürün olan pvc yer döşeme malzemesidir. Geniş renk seçenekleri ile yaşadığınız alanlarda hijyenik ve konforlu bir ortamlar sağlar. Ofis tasarımının hem misafirler ve çalışanlar, hem de fiyat anlamında önemli bir etkisi vardır.

Pvc zemin kaplama malzemeleri ayak rahatlığı ve gürültüyü bastıracak mükemmel akustik özellikleriyle resepsiyondan toplantı odalarına kadar tüm ofisi daha iyi bir ortam haline getirirken renkler ve desenler de alanlara ayrı bir görsellik katar.

EKSAN ZEMİN Yer döşemeleri ofislerde en çok kullanılan ve yıpranan bölümüdür, ofis yer döşemeleri malzemesi seçiminde estetik ve desen kadar, teknik özelliklerin de büyük önem taşır. Bir mekanın göz alıcılığı  zemin kaplamasındaki görselliğine ve kalitesine bağlıdır.

OFİS ZEMİNİ KAPLAMA FİYATLARI

OFİS zemini kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ofis zemini kaplama fiyatı almak için  0216 487 0910  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir .