EKSAN OKUL ZEMİN UYGULAMALARI

EKSAN OKUL ZEMİN UYGULAMALARI

Eğitim binaları olan okullar işlevleri gereği, eğitimin kalitesini arttırmaya olumlu katkıda bulunacak fiziksel şartları ve kullanıcı gereksinmelerini en iyi düzeyde karşılayacak biçimde tasarlanır ve buna uygun olarak uygulaması yerine getirilir. Eğitim binalarında derslikler, koridor, teneffüs mekanları ve laboratuvar en önemli mekanları oluşturmaktadır.

Okul yer döşemeleri için anaokulu zemin döşemesi , ilkokul zemin döşemesi , liselerde zemin döşemesi , dershanelerde ve kreşlerde zemin döşemesi en çok kullandığımız pvc zemin kaplama malzemesini her zaman ısrarla müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Sebebi ise pvc yer döşemelerinin fiyatları diğer zemin kaplama malzemelerine göre çok daha ucuz olmasıdır.

Antibakteriyel olduğu için leke tutmama ve kaydırmazlık özelliğinin olmasından dolayı bu malzemeyi tavsiye ediyoruz. Ama bazı müşterilerimiz maalesef ki piyasa rekabetinin bu kadar artmasından dolayı pvc yer döşemenin fiyatları bu kadar ucuz olmasına rağmen dahada ucu olsun diye üzülerek söylemeliyiz ki malzeme seçimin yanlış yapmaktadırlar.

Evlerde kullandığımız mineflo kaplama malzemesini anaokulu, kreş , ilkokulu veya dershane vb yerlerde kullanıyorlar sonuç olarak mineflo yer döşemesi yoğun trafik malzemesi olmadığı için 1 yıl içinde deforme olup kullanılmaz hale geliyor. Bu nedenle okul yer döşemeleri için biz müşterilerimize evladiyelik malzeme olan antibakteriyel pvc yer döşemesi çeşitlerini tavsiye ediyoruz

OKUL ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

OKUL zemin kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. OKUL  zemin kaplama fiyatı almak için  0216 487 0910  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir.