EKSAN OTEL ZEMİN KAPLAMLARI

EKSAN OTEL ZEMİN KAPLAMLARI

İnsanlar otelde günlük veya haftalık bir kalıcılık sağlasa bile her zaman evden farklı bir dekor ister ve EKSAN ZEMİN bu konuda zemine olabilecek en güzel değişikliği size sunar .

Otel odalarında laminat parke kullanılması lüks hava katacaktır. Ahşabın eşsiz benzersiz dokusu içeride yaşayanları rahatlatacaktır. Lobi ve benzeri trafiği yüksek alanlarda uzun ömürlü ve bakımı kolay bir şekilde yapılabilir.

Otel odalarında ve koridorlarında halı kullanılmasında mekanı lüks göstermektedir. Duvar konseptiniz ile uyumlu halı kaplamaları mekanınıza sıcak hava katacaktır.

EKSAN ZEMİN Otel zemini döşemesinde  genellikle EKSAN ZEMİN  PVC , EKSAN ZEMİN KARO HALI ,EKSAN  ZEMİN RULO HALI , EKSAN ZEMİN PVC  SKLALA , EKSAN ZEMİN  LVT PVC , EKSAN ZEMİN LİNOLYUM gibi çeşitli malzemeler kullanır .

OTEL  ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

Otel zemin kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Otel zemin kaplama fiyatı almak için  0216 487 0910  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir .