EKSAN ZEMİN ANTİSTATİK ESD ZEMİN KAPLAMA

EKSAN ZEMİN ANTİSTATİK ESD ZEMİN KAPLAMA

Antistatik Zemin Kaplama EKSAN ZEMİN ve ESD Zemin Kaplama EKSAN ZEMİN ; statik elektriğe duyarlı ürünlerin üretildiği  dayanıklılığı üst düzeye çıkarılmış ve tamirinin yapıldığı alanların zeminlerinde kullanılıp, topraklama kabiliyetindeki ürünlerdir Antistatik Zemin Kaplamaları.

ESD EKSAN ZEMİN Elektrostatik deşarjın  kısaltmasıdır. Statik elektrik deşarjları her gün yaşayabildiğimiz bir dizi fiziksel olaydır. Statik yükler; iletken ve iletken olmayan maddeler üzerinde olabileceği gibi insanlar üzerinde de oluşabilir. İnsan vücudu bir direnç olduğu kadar aynı zamanda bir kondansatördür. İnsanlar; yürüme esnasındaki sürtünmeler, araçlara inip- binme, masada çalışırken, giyilip-çıkarılan elbiseler vb. gibi günlük aktiviteler sırasında (+) veya (-) elektrik yükü ile yüklenirler. Günlük hayatta tokalaşırken, kapı koluna dokunulduğunda çarpılma hissi yaşanılır. Tüm bu oluşumlar insan üzerinde biriken elektrostatik yükün boşalmasıdır (deşarj).


 ANTİSTATİK ESD PVC ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

 ANTİSTATİKESDPVC DÖŞEME  kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. ANTİSTATİK ESD PVC  döşeme kaplama fiyatı almak için  0216 487 0910  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir...