EKSAN ZEMİN FABRİKA ZEMİN KAPLAMA EPOKSİ - PVC

EKSAN ZEMİN FABRİKA ZEMİN KAPLAMA EPOKSİ - PVC

İster büyük, birden fazla noktada üretim tesisleri veya tek bir tesis işletmesinde, atölyeler işlerin yapıldığı yerdir - ve atölye işletmenin temelidir .

Şadol Boya Zemin Kaplamaları, ağır hizmet atölyesi hattı, yağ ve kaymaya karşı dayanıklı özellikleriyle genel olarak daha temiz ve daha güvenli bir ortam sağlar. Daha aydınlık bir zemin düşen aletler, gezi tehlikeleri ve dökülmeleri daha kolay görmenizi sağlar ve yenilenen alan çalışanın motivasyonunu artırmaya bile yardımcı olabilir.

Kaymaz zemin kaplama sistemleri ile emniyet arttırın ,  Tam kürden sonra emisyon yok 

EKSAN ZEMİN  Fabrika sektörüne pvc zemin kaplama, epoksi kaplama hizmeti sunmaktayız,Yoğun trafik pvc zemin kaplama aşınma ve darbelere karşı dayanıklıdır yüzeyi Poliüretan (PUR) ile güçlendirilmiştir pvc zemin kaplama  transpalet gezmesine müsait ağar yükü darbeleri kaldıran epoksi ve pvc zemin kaplama fabrika zeminine müsaittir heterojen ve homojen pvc zemin döşemesi antibakteriyel PVC esaslı vinil zemin kaplama malzemesidir.


Fabrika zemini epoksi-pvc kaplama fiyatları

Fabrika zemin kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fabrika zemin kaplama fiyatı almak için  0216 487 0910  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir.