EKSAN ZEMİN KARO HALI UYGULAMALARI

EKSAN ZEMİN KARO HALI UYGULAMALARI

EKSAN ZEMİN YAPI SİSTEMLERİ KARO HALI UYGULAMALARI  

Ofis zeminlerinde şık desenli bir yüzey sunar. Sınırsız zemin tasarımı ve motif alternatifleri vardır. Kullanım süresince görüntü ve fonksiyon olarak başarılı bir performans sunar.

Hijyeniktir, koku, nem ve rutubet yapmaz, temizlemesi kolaydır. Özellikle hastane, klinik, üniversite gibi kurumlarda halı yapısının hijyenik olması ve bunu sağlayabilmek adına kolay temizlenebilir olması karo halının önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Zemin ses yalıtımında titreşim ve vibrasyonu kesen özelliklere  sahiptir. Topuklu ayakkabı ile yürüme rahatlığı sağlar. Ofislerde hareket özgürlüğü ve ses yalıtımı sağlar.

İpliğin alev almasını azaltmak için ya direk ipliğe uygulanan, ya da üretim esnasında hammaddeye katılan kimyasal ile elde edilen bir özelliktir. Yangın standartlarına uygunluk sağlar.

Ortamda oluşan elektriği insan vücuduna aktarmaz. İnsan vücudunda bulunan elektriği topraklar.

KARO HALI KULLANIM ALANLARI ?

ofis zeminlerinde , otel zeminlerinde , bürolarda , konferans salonlarında , okullarda , mescitlerde , çok amaçlı salonlarda şık ve pahalı bir görüntü sağlar .

 KARO HALI DÖŞEME  ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

KARO HALI DÖŞEME  kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. KARO HALI  döşeme kaplama fiyatı almak için  0216 487 0910  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir.