EKSAN ZEMİN SPOR SALONLARI

EKSAN ZEMİN SPOR SALONLARI

EKSAN ZEMİN Spor salonlarının zeminleri diğer zeminlerden farklı olarak bir çok ihtiyacı karşılamak zorundadır. Bu nedenle spor sistemlerinin değişik tipleri mevcuttur .

PVC Spor zemin kaplama EKSAN ZEMİN , kapalı spor salonları, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, hentbol sahası ve futsal sahası gibi alanların zeminlerinde kullanılabilen farklı kalınlıklarda olabilen, çok veya tek katmanlı olarak uygulanabilen özel bir yer döşemesi türüdür. Düz renkli ve ahşap desenli EKSAN ZEMİNLERİ modelleri mevcuttur.

Bu zemin türü spor alanlarında kullanılabilmesi için ekstra esnek ve kaymaz olacak şekilde tasarlanmıştır. PVC Spor zemin kaplama yapıştırıcılar ile yerinde motajlanmaktadır.

Kapalı spor salonu zemini EKSAN ZEMİN  olarak tercih edilir. Bu zemin türü en fazla ülkemizde popüler olan basketbol EKSAN ZEMİN sahaları için kullanılmaktadır. Ayrıca diğer bir çok oyun alanı için de uygundur; tenis EKSAN ZEMİN  kortu zemini, voleybol EKSAN ZEMİN  sahası zemini, hentbol EKSAN ZEMİN sahası zemini, çok amaçlı saha ve futsal sahası EKSAN ZEMİNLERİ zeminleri için de çok uygun ve tercih edilen bir zemindir.

Oyun alanı çizgileri beyaz olarak boyanır. Çizgiler tercih edilen oyun türüne göre çizilir. Bir sahada farklı renkler kullanılabilir. İsteğe göre ahşap desenli pvc spor zemin kaplama EKSAN ZEMİN olarak da tercih edilebilir. Örneğin tenis kortlarında iç alanda mavi ve dış alanda yeşil renkleri kullanılabilir. Bu renk kullanımı özellikle çok amaçlı sahalarda farklı sporların bir arada yapılması için avantaj sağlar. 

EKSAN ZEMİN olarak işimizi kaliteli ve düzgün yaparak müşterimize memnuniyet sağlamak  tek amacımız , 25 senelik bir firma olarak bütün işlerimizin arkasında durup şikayetsiz işlere imza atmışızdır .

 SPOR SALONLARI ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

SPOR SALONLARI  DÖŞEME  kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Spor salonları kaplama fiyatı almak için  0216 487 0910  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir.