EKSAN ZEMİN YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

EKSAN ZEMİN YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, kablolama, ısıtma, soğutma ve havalandırma tesisatlarının zeminde yoğun olarak kullanıldığı mekanlarda gerek duyulan tüm estetik ve fonksiyonel koşulları sağlayan sistemlerdir. Kablolar ve tesisatlar sistemin altında bırakılan boşlukta gizlenebildiği gibi , gerek duyulduğunda defalarca müdahale imkanı yarattığı için mekanların yerleşim planında kullanıcıya serbestlik sağlamaktadır.
Yükseltilmiş döşeme sistemleri,kullanıcının ihtiyacına yönelik farklı yükseklik ve yük gereksinimlerine cevap vermektedir.
Yükseltilmiş döşeme sistemleri ile sunulan alternatif kaplama malzemeleri ,yükseltilmiş döşeme sistemlerinin kullanışlı olduğu kadar estetik olmasını da sağlamaktadır.

 YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME  ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME  kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Yükseltilmiş döşeme kaplama fiyatı almak için  0216 487 0910  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşarak ücretsiz keşif randevu işlemlerinizi gerçekleştirecektir.